Modele per floket gersheta

By 2019. február 20. Egyéb No Comments

Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Duke qenë se motra IME e Vogël Tani është në gjimnaz, më kërkon vazhdimisht këshilla për ruiner më të shpejtë që Mund të bëjë në mëngjes. Dhe meqë AJO më mësoi DISA gjëra MBI modën, Mendova t`i JAP DISA këshilla. KY modèle flokësh është i preferuari im, sepse ndonjëherë NUK është e nevojshme t`i Kesh flokët e krehura për të. Mjafton që të hidhni Pak llak për të rritur volumin, mblidhini flokët në Top të kokës dhe Kapini me një lidhëse. Mund të lëshoni DISA Fije për ta treguar Pak më të çrregullt dhe më me Stil. MOS harroni, modeli i çrregullt i flokëve Topuz është Miku juaj më i mirë.

Për të gjitha Ju që Mund të keni të njëjtat probleme, MOS u shqetësoni, këto MODELE flokësh kërkojnë një kohë shumë të shkurtër por përsëri do Jeni gati për ditën tuaj, qoftë për një orë mësimi APO për një takim. Për më tepër, këto MODELE Mund t`i provoni Edhe në flokë të Lagur, sepse të gjithëve na ka ndodhur të DALiM me nxitim nga shtëpia Kur Sapo Kemi bërë një Dush. Ndoshta, keni parë shumë Video të Tilla në YouTube ose në rrjetet sociale, por Kjo Video e realizuar nga classe cheveux et maquillage Probajmo shumë pranë jush, Duke Ju treguar HAP pas Happy këtë modèle që Ju shpëton gjatë ditëve të nxehta të verës. Sot së bashku me coiffeur e classe cheveux et maquillage, monaliza kasaj Kemi realizuar një Model të thjeshtë me gërsheta, që Ju VAJZA Mund ta bëni: në Plazh, në përditshmërinë tuaj për në punë, në shkollë ose thjesht për një Kafe me shoqet. KY modèle flokësh NUK Merr kohë më shumë se 1 minutë dhe Ju duhen për ta realizuar thjeshtë; kapëse të Vogla dhe dy llastikë të vegjël për gërshetat. Nëse ka diçka për të cilën Kam qenë e Zonja në shkollë të mesme, ka qenë përgatitja në kohën më të shkurtër të mundshme. MOS më keqkuptoni, Kam qenë një studente shumë e mirë, por Isha Gjithmonë e Zonja të gjeja një Model të shpejtë flokësh Kur vonohesha. “Tutoriels de classe”, rubrika më e re në Revistën classe! Hairstylist e @class_hair_makeup, monaliza Kasaj do të na tregojë çdo javë MODELE të ndryshme flokësh, që Ju VAJZA, Mund t`i realizoni shumë shpejt në kushte shtëpie. Sot @monalizakasaj ka zgjedhur një Model me dy gërsheta që Mund të realizohet për 1 minutë. Edhe PSE duket i thjeshtë, me këtë modèle flokësh Ju Mund të shkoni në punë, në shkollë, ose Edhe për një Kafe me shoqet! Faleminderit @monalizakasaj @class_hair_makeup 🙏🏻 Edhe sot, pavarësisht se NUK Jam më në shkollë, vazhdoj të përdor ruiner e flokëve të Kapur Bisht, sidomos Kur flokët e mi fillojnë të bëhen me yndyrë. Është mënyra më e thjeshtë për të patur një pamje të mirë dhe i honneur flokët nga fytyra. A e përmendëm që kërkon Vetëm 3 minuta kohë? Po, Kjo është pjesa më interesante.

/Telegrafi/un nouveau look au magazine de classe. Pour toutes les filles qui ne sortent pas de la maison si leurs cheveux ne sont pas justes, vous aurez déjà un mouchoir qui ne sera utilisé pour vous aider avec quelques idées de modèles de cheveux que vous pouvez accomplir à la maison. . 3-Lidhini bishtat e gërshetave në anët e kundërta Gërsheti është Gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t`u bërë. Ju duhet Vetëm një pjesë flokësh të cilën e kapni gërshet dhe e Lini në pjesën e lëshuar të flokëve, në një Topuz ose në flokët e kapura Bisht.